ATAKAP GLOP - SÜTYEN CUP VE OMUZ VATKA İMALATI

02126548889
C Kup Sütyen Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
C Kup Sütyen Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İç giyimin en az dış giyim kadar hatta ondan da daha önemli olduğunu bilmelisiniz. Bu yüzden iç giyim ürünleri alırken daha dikkatli ve özenli olmanız gerekiyor. Özellikle çalışan biriyseniz hayatınızı daha rahat ya da daha zor hale getiren şeylerden ilki iç giyiminizdir. Bu konuda mesela c kup sütyen satın alırken ölçünüze kullanılan kup markası gibi pek şok şeye dikkat etmelisiniz.

Sütyen ve Kup Ölçülerini Almak

C kup sütyen satın alırken ilk olarak ölçülere dikkat etmelisiniz. Genel olarak B kup sütyenler normal kabul edilir. Bunun bir üstü olan C kuplar daha fazla özen istiyor. Eğer yanlış bir sütyen ve kup seçerseniz göğüsleriniz şık bir görünümden uzak kalacaktır. Hatta abiye ya da ipeksi görünüme sahip elbiseleriniz bu sütyenin üstünde hayal ettiğini gibi durmayacaktır. Bu yüzden sütyen ölçünüzü iyi bilmelisiniz. Bunun için basitçe bir ölçü almanız yeterli olacaktır. İlk olarak mezurayla sırtınızdan göğüs altını ölçüp yazın. Sonrada sırtınızdan göğüs uçlarınızı ölçüp yazın.

Çıkan ilk sonuç sizin sütyen bedeninizi verecek. Ancak sütyen bedenleri genelde beşerli sayılarla ölçülür. Sizin ölçünüzün son rakamı beş ya da sıfır değilse bir sonraki beşin katına yuvarlayın. Diyelim ki ilk ölçünüzde 82 çıktı bunu bir sonraki beşin katı olan 85’e yuvarlayıp sütyen bedeninizi bulabilirsiniz. İkinci ölçüm ilkinden büyük olacaktır haliyle. Bu sayıların farkı da sizin kup ölçünüzü verecektir. Diyelim ki 97 çıktı, fark 15 olduğu için siz c kup sütyen satın almalısınız. Bu sayıların farkı 14 – 19,5 cm arası olursa c kup sütyen olarak sınıflanır. Ancak iyi bir sütyen sadece kalitesi, tasarımı ve fiyatıyla değil kullandığı kup ile de öne çıkar. Sonuçta elbisenizi taşıyacak olan bu sütyenler ne kadar sağlam ve pürüzsüz olursa sizin de o kadar şık ve rahat edeceğiniz bir gerçektir. Üstelik bu kuplar yıkanmaya ve uzun süre kullanılmaya da dayanmalılar. Dalteks sütyen kup imalatı yaparken bu özellikleri göz önüne alıyor. Üstelik ülkemizde üretim yapan firma bu sayede maliyetleri de düşürerek daha hesaplı ve kaliteli ürünler sunuyor.

14 Mart 2018, Çarşamba

Haberler Kategorileri
Son Eklenen Haberler