ATAKAP GLOP - SÜTYEN CUP VE OMUZ VATKA İMALATI

02126548889
C Kup Sütyen Modelleri Nasıl Seçilir?
C Kup Sütyen Modelleri Nasıl Seçilir?

Bayanların gardırobunda genelde özel davetler için abiyeler kadar önemli yer tutan iç giyim ürünleri de bulunur. Çünkü iç giyimin ne kadar önemli olduğunu bilenler bunu riske atmamak isterler. Bunun için de kullandıkları iç giyim ölçülerinde ayrıca bir koleksiyonları olur. Mesela c kup sütyen modelleri içinden hangisinin günlük hangisinin de özel davetlerde giyileceğini seçerek alırlar. Böylece hem şıklığa hem de rahatlığa verdikleri önemin karşılığını da almış olurlar.

Sütyen Modelleri Seçerken Neye Dikkat Etmeliyiz?

Sütyen modelleri sadece elbisenin altına giymek için seçilmez. Sonuçta iç çamaşırınızla sizin aranızda başka bir şey yoktur ve o ne kadar rahat olursa siz de o kadar rahat edersiniz. Bunun için önceliğiniz rahatlık olmalı. Sonra kendi ölçülerinizi bilmelisiniz. Bunun için kısa bir ölçü almanız yeterli olur. İlk olarak sütyen bedeninizi bulmak için üzerinizde hiçbir şey yokken sırtınızdan göğüs altınıza kadar bir ölçü alın. Çoğu markanın ölçü tablosu olur ve bu tabloya bakarak kaç beden sütyene ihtiyacınız olduğunu bulun. Sonra sırtınızdan göğüs uçlarına kadar bir ölçü daha alıp aynı tablodan kup ölçünüzü bulun. Diyelim ki ilk ölçünüz 76 çıktı. Sizin sütyen ölçünüz 80 demektir. İkinci ölçünüz de 90 çıktı. Bu da c kup sütyen seçeceğiniz anlamına gelir. Peki c kup sütyen modelleri nasıl seçersiniz?

C kup sütyen modelleri içinde ilk olarak ihtiyacınıza göre bir model seçmelisiniz. Eğer günlük kullanacaksanız ve çalışan biriyseniz rahatlığa göre bir tercih yapmalısınız. Bunun yanında sağlam da olmalı. Mesela askısının düşmemesi için askılarını kontrol edebilirsiniz. Sonuçta dışarda sürekli düşen sütyen askısı sizi rahatsız edecektir. Ayrıca eğer abiye ya da düğünlerde, balolarda giyecekseniz pürüzsüz ve düz tasarımları tercih etmelisiniz. Böylece elbisenizin altından iz yapmayan ve ipeksiliğini bozmayan bir model kullanırsınız. Eğer straplez gibi bir elbise giyecekseniz silikonlu sütyen modellerini ya da askısız sütyen modellerini seçmelisiniz. Bu modellerin de kuplarının kaliteli olması gerekiyor ki sürekli sizi rahatsız etmesin. Dalteks sütyen kup üretirken sizin bu ihtiyaçlarınızı düşünerek kaliteli ve uygun kuplar tasarlıyor. Böylece ister günlük ister özel günlerde hep rahat ve şık olabiliyorsunuz.

14 Mart 2018, Çarşamba

Haberler Kategorileri
Son Eklenen Haberler